8 charytatywna aukcja sztuki współczesnej APERIO

 

To jedyna tak duża, pod względem ilości prac oraz osób licytujących, aukcja sztuki w Wielkopolsce! 8 Charytatywna aukcja sztuki na rzecz dzieci z autyzmem odbędzie się w sobotę 28 października o godz. 16 w Galerii Miejskiej Arsenał, ul Stary Rynek 6 w Poznaniu.

Licytowanych będzie 100 obiektów polskich artystów. Swoje prace na aukcję przekazali m.in. tak uznani twórcy jak: Izabella Gustowska, Maurycy Gomulicki, Paweł Grobelny, Piotr Kurka, Ewa Kuryluk, Honza Zamojski, Joanna Sarapata, Maggiu Piu, Igor Przybylski.

Dochód z Aukcji wesprze podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem „Aperio” oraz Fundacji Przystań Autysty. Licytację poprowadzi aktor filmowy i teatralny Mariusz Zaniewski. Cena wywoławcza wszystkich prac to 100 zł! Regulamin aukcji znajduje się na ostatnich stronach załączonego katalogu.

Dla osób, które nie mogą wziąć bezpośredniego udziału w aukcji, istnieje możliwość uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem renomowanego portalu artinfo.pl (ZLECENIA: przyjmowanie zleceń, reprezentowanie na aukcjach, oferty kupna aukcje@artinfo.pl | tel.: (+48) 22 818 94 68 |  kom: (+48) 506 122 445 / 693 108 148 telefony czynne także w czasie aukcji). Tam też znajduje się katalog aukcyjny.

Dodatkowo wszystkie informacje dotyczące aukcji oraz prezentacja prac zawartych w katalogu jest dostępna na Facebooku na stronie Aukcja Sztuki Aperio – zapraszamy do obserwowania.

Aukcję poprzedzi wystawa przedaukcyjna – będzie można ją oglądać od 24 do 28 października w godz. 12-19.00, a w sobotę do godziny 15.40. Kuratorem aukcji jest Marta Mleczko.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i do licytacji .

Do zobaczenia!

Z wyrazami szacunku
Lidia Domańska
Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Edukacji
Dzieci i Młodzieży z Autyzmem „Aperio

 

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Aperio
Fundacja Przystań Autysty
Galeria Asenał

Materiały do pobrania:

Katalog 2017 |  Zaproszenie 2017 | Słowo wstępne APERIO