10 CHARYTATYWNA AUKCJA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

Z wielką radością informujemy, że 10 Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej Aperio, odbędzie się 23.11. 2019 roku o godzinie 15:30.

Dochód z aukcji wesprze podopiecznych Aperio Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem oraz Fundacja Przystań Autysty Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zorganizowanie, dla tych młodszych podopiecznych, zajęć dodatkowych i półkolonii połączonych z terapią a dla tych starszych, wesprą ideę budowy „Przystani” w dorosłym życiu.

Wszystkie prace " na żywo" będzie można zobaczyć na wystawie  PRZEDAUKCYJNEJ w Galeria U Jezuitów w Poznaniu czynna będzie od 19 do 22 listopada 2019 r. w godzinach 15:30-19:30, a w sobotę ( w dniu aukcji) od 10 do 14.45.

Przy wystawie znajdziecie Państwo specjalnie wydany katalog aukcyjny (do wyczerpania zapasów :)).

Dodatkowo codziennie będziemy prezentować wraz z opisem wybrane prace na Facebooku: Aukcja Sztuki Aperio. Zachęcamy do jej obserwowania i polubienia

WSTĘP NA WYSTAWĘ I AUKCJĘ BEZPŁATNY. Aby wziąć udział w aukcji wystarczy się tylko zarejestrować w dniu aukcji.
Dla osób, które nie mogą wziąć osobiście udziału w aukcji w Poznaniu w dniu 23.11.2019 np. osoby z Warszawy, istnieje możliwość uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem portalu artinfo.pl (Artinfo.pl)

Więcej informacji o aukcji i o stowarzyszeniu: 10 Aukcja Sztuki Aperio, Aukcja Sztuki Aperio, Aperio Stowarzyszenie, Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem w Poznaniu.

Dziękujemy wszystkim Artystom, którzy podarowali nam swoje wspaniałe prace!

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji!

Więcej informacji o nas i o tym co robimy :
Lidia Domańska, tel. 605 249 676, info@aperio.org.pl
www.aperio.org.pl
Aperio Stowarzyszenie
Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem w Poznaniu