6 Konferencja Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu w trybie zdalnym

Komunikat - 6 Konferencja Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu w trybie zdalnym - ONLINE.
Szanowni Państwo,
W związku z występującym i narastającym ciągle zagrożeniem epidemiologicznym i związanymi z tym zagrożeniami i ograniczeniami, które pozostały nadal utrzymane przez Ministerstwo Zdrowia, podjęliśmy dziś decyzję o realizacji 6 Konferencji Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu w sposób zdalny - ONLINE. Czekaliśmy z tą ostateczną decyzją jak najdłużej, obserwując i analizując sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, licząc na to, że warunki poprawią się na tyle, że uda nam się ponownie spotkać w "tradycyjny sposób". Niestety nie nastąpiła poprawa i ze względu na bezpieczeństwo uczestników wydarzenia zmuszeni byliśmy podjąć taką decyzję.
Platforma e-learningowa, z której korzystamy, jest narzędziem interaktywnym, prostym w obsłudze, wykorzystywanym do prowadzenia wykładów i webinariów. Dlatego, w obliczu zaistniałej sytuacji utrzymujących się w dalszym ciągu ograniczeń, nie planujemy dalej przesuwać konferencji i warsztatów, a jedynie zmienić ich formę, z tradycyjnej na online. Zakres materiału pozostaje prawie bez zmian - wykreślony został jeden wykład a w przypadku jednego warsztatu zmienił się prowadzący ( zapraszamy do zakładki www.autyzmkonferencja.pl - PROGRAM). Aby móc wziąć udział w konferencji i warsztatach online, tym razem nie trzeba będzie przyjeżdżać do Poznania.
Do wzięcia udziału w wydarzeniu nie potrzebujecie Państwo żadnych dodatkowych programów, a uczestnicy 6 Konferencji Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu mają zapewnione bezpieczeństwo informatyczne swojego wizerunku. Potrzebny będzie jedynie komputer/laptop/tablet itp. podłączony do Internetu. W trakcie wykładów i warsztatów online widoczny jest wyłącznie prowadzący szkolenie, jego prezentacja i ewentualne zapiski na tablicy.
Podczas warsztatów online możliwe jest zadawanie pytań na czacie.
W związku z tym, że zajęcia odbędą się online, następuje zmiana harmonogramu godzin wydarzenia. Konferencja będzie się odbywała w dwóch modułach: wykładowym 23 października (piątek) w godzinach 15:00 – 19:10 i warsztatowym: 24 października (sobota) w godzinach 9:30 – 12:00 -równolegle odbędą się 5 warsztatów.
Osoby, które się już zapisały i zapłaciły, a związku z wprowadzonymi zmianami chcą zrezygnować, prosimy o wysłanie maila w tytule REZYGNACJA do biura organizatora na adres: info@autyzmkonferencja.pl do 8 października ( w tytule prosimy wpisać: Rezygnacja z wydarzenia - zgłoszenie z dnia , a w treści imię i nazwisko osoby do wykreślenia.....). Wszystkie osoby, które zrezygnują do 8 października otrzymają zwrot wpłaconych pieniędzy w ciągu 7 dni roboczych na konto, z którego zostały wpłacone lub konto wskazane w mailu z rezygnacją (np. w przypadku płatności za pośrednictwem poczty itp.).
Wszystkie pozostałe osoby prosimy o dokonanie płatności - szczegóły zakładka www.autyzmkonferencja.pl - OPŁATY- dotyczy to osób, które jeszcze nie zapłaciły Faktury zostaną wysłane mailem w postaci PDF.
Dwa dni przed dniem konferencji zostaną rozesłane dwa maile z linkiem i hasłem do naszej platformy, za pomocą której, będziemy prowadzić 6 Konferencję Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu (logowanie jest bardzo proste, a w przypadku problemów pomożemy telefonicznie). Jeden mail będzie dotyczył pierwszego dnia wydarzenia - konferencji, drugi mail - dnia drugiego - warsztatów. Po zakończeniu wydarzenia Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie o jego ukończeniu.
Jesteśmy przekonani, że ta forma szkolenia będzie nie mniej atrakcyjna i efektywna od tradycyjnej!
Osoby zainteresowane dołączeniem jeszcze do uczestników konferencji i warsztatów - prosimy o zapisanie się za pośrednictwem formularza w zakładce REJESTRACJA. Aktualne wolne miejsca na danych warsztatach są widoczne w zakładce PROGRAM.
Jeżeli będą potrzebowali Państwo bardziej szczegółowych informacji lub będziecie Państwo chcieli zadać jakieś pytania, prosimy o korespondencję mailową pod adresem info@autyzmkonferencja.pl lub kontakt telefoniczny - KONTAKT.
Życzymy dużo zdrowia!
Do zobaczenia online!
mgr Lidia Domańska
Prezes Stowarzyszenia na Rzecz
Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem
„APERIO”
Oficjalna strona konferencji: www.autyzmkonferencja.pl
FB: Dziecko z autyzmem w przedszkolu
Kontakt w sprawie konferencji: info@autyzmkonferencja.pl lub przedszkole135autyzm@gmail.com
tel. 605 249 676 / 61 867 53 13 / 608-204-003