LICYTACJA TRWA!- 12 CHARYTATYWNA AUKCJA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ APERIO

Jak licytować na naszej aukcji? Wskazówki.

1. Wystarczy wejść na stronę artinfo.pl i zarejestrować/ zalogować się
2. NASZ KATALOG INTERNETOWY ZNAJDUJE SIĘ NA PORTALU ARTINFO.PL GDZIE MOŻNA LICYTOWAĆ PRACE: Aukcje internetowe: https://bit.ly/3oWczOk lub artinfo.pl/aperio
Artinfo.pl nie pobiera żadnych prowizji z tytułu pośrednictwa.
🔎💡Możesz też nas znaleźć samodzielnie w 4 KROKACH: 1)wejdź na portal www.artinfo.pl , 2) wybierz zakładkę AUKCJE, 3) wybierz środkową zakładkę AUKCJE INTERNETOWE, zejdź do daty 4.12.2021 znajdź 12. Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej Aperio - klikniJ na nazwę i oglądaj/licytuj!
3. Jeśli chcesz mieć katalog zawsze ze sobą, możesz go pobrać
>>KATALOG PDF na stronie https://tiny.pl/9c29t / www.aperio.org.pl zakładka po lewej stronie: Aukcja / Katalog
4. Jeśli poznałeś obiekty w katalogu, zapraszamy do obejrzenia prac na żywo: w Galeria U Jezuitów - 200m od Starego Rynku - ul. Dominikańska 8, Poznań (www.galeriaujezuitow.pl) w dniach 23.11- 3.12.2021 od godz. 16:00 do 19.30.
WSTĘP WOLNY 🙂
5. Licytować możesz cały czas, na stronie artinfo.pl/aperio podane są szczegółowe zasady licytacji zapraszamy do lektury. Cena wywoławcza wszystkich prac wynosi 200 zł.
6. Przygotuj się na 4.12.2021 14:15 wielki finał aukcji (plus ewentualna dogrywka)
6. Jeśl wygrasz licytacje zostaniesz powiadomiony na stronie artinfo.pl oraz otrzymasz maila od artinfo.pl
7. Odbiór prac osobisty w Poznaniu lub Warszawie lub wysyłka po uzgodnieniu wcześniejszym z artinfo.pl ( Artinfo.pl ) na koszt i ryzyko nabywcy pracy.
8.Więcej informacji o aukcji, o stowarzyszeniu i o tym co robimy:
>> 12 Aukcja Sztuki Aperio >> Aperio Stowarzyszenie >> Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem w Poznaniu >> Fundacja Przystań Autysty >> Bieg Poznaniaka www.aperio.org.pl http://www.sosw.poznan.pl/przedszkole/aktualnosci/
Zapraszamy!💙