Aukcja Sztuki Aperio

AperioTło

Z wielką radością informujemy, że 9 Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej Aperio, odbędzie się 24 listopada 2018r o godzinie 15:30.

Dochód z aukcji wesprze podopiecznych Aperio Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem oraz Fundacja Przystań Autysty Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zorganizowanie, dla tych młodszych podopiecznych, zajęć dodatkowych i półkolonii połączonych z terapią a dla tych starszych, wesprą ideę budowy „Przystani” w dorosłym życiu.

Wszystkie prace " na żywo" będzie można zobaczyć, podobnie jak w zeszłym roku, w Galeria Miejska Arsenał, która razem z Aperio Stowarzyszenie jest organizatorem tego wydarzenia, na WYSTAWIE PRZEDAUKCYJNEJ od 20 do 24 listopada 2018r w godzinach 12:00-19:00, w sobotę ( w dniu aukcji) od 12 do 13.30. Tam też będzie można otrzymać specjalnie wydany katalog.

AUKCJA Aperio Stowarzyszenie odbędzie się w Klubokawiarni Meskalina (w budynku Galerii Miejskiej Arsenał ). Podczas aukcji licytowane będą prace uznanych artystów obecnych na polskim i europejskim rynku sztuki, którzy podarowali swoje dzieła Aperio Stowarzyszenie.

KATALOG, już za kilka dni, będzie można zamówić skrócony - w formie PDF lub pełny - w wersji papierowej (do wyczerpania zapasów, proszę podać w mailu dokładny adres do wysyłki katalogu). Zamówienia prosimy kierować do Piotra Domańskiego na adres p.domanski@aperio.org.pl - temat KATALOG.
Dodatkowo codziennie będziemy prezentować wraz z opisem wybrane prace na Facebooku: Aukcja Sztuki Aperio. Zachęcamy do jej obserwowania i polubienia
.
Aukcję poprowadzi znany konferansjer, prezenter TV i Polskiego Radia - Maciej Kautz.
Kuratorem aukcji jest Dagmara Książkiewicz.
Cena wywoławcza wszystkich prac: 100zł.
Wstęp wolny, aby wziąć udział w aukcji wystarczy się tylko zarejestrować w dniu aukcji.

Dla osób, które nie mogą wziąć bezpośredniego udziału w aukcji, istnieje możliwość uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem portalu artinfo.pl (ZLECENIA/ KATALOG: katalog będzie dostępny już wkrótce)
Niezmiennie liczymy na Państwa hojność i otwarte serce.
Dziękujemy wszystkim Artystom, którzy podarowali nam swoje wspaniałe prace!

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji!

Więcej informacji o nas i o tym co robimy :
Lidia Domańska, tel. 605 249 676, info@aperio.org.pl
www.aperio.org.pl
Aperio Stowarzyszenie
Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem w Poznaniu