Finał AUKCJI SZTUKI

Dziś kolejny raz okazało się jak wielu przyjaciół ma Aperio Stowarzyszenie!
Udało nam się zebrać 104 700 zł! Te wspaniałe liczby przyczynią się do lepszej przyszłości dzieci z autyzmem! Niesamowite jest móc uczestniczyć w tym dziele i obserwować zryw ludzi dobrego serca.
Przesyłamy ogromne wyrazy wdzięczności Przyjaciołom Stowarzyszenia Aperio. Wspaniale, że jesteście z nami!
Dziękujemy za Wasze serce otwarte na potrzeby innych.
Dziękujemy Wszystkim Artystom za podarowane dzieła sztuki.Za Wasze zaufanie do naszych działań, serce, hojność, empatię, zaangażowanie.
Dziękujemy Wszystkim gościom, którzy odwiedzili aukcje w Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu i online na Artinfo.pl
Dziękujemy, że wybraliście nasze wydarzenie.Za Waszą hojność.Za wszystkie spotkania na wystawie i na aukcji, rozmowy o sztuce.
Dziękujemy Pawel Krol Art za plakat! Jesteśmy zaszczyceni, twoje plakaty uświetniają nasze wydarzenie i przemawiają do ludzkich serc.
Dziękujemy STUDIO POSITIV Dariusz Czerwiński za oprawę graficzną wydarzenia.
Dziękujemy Adam Ptak za fotografie obiektów na aukcje.
Dziękujemy całemu zespołowi Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniuza pomoc w organizacji wydarzenia. Jesteście naszym filarem, przyjazną instytucją, w której spotykamy się ze zrozumieniem i wsparciem. Dziękujemy także pracownikom Artinfo.pl za profesjonalne prowadzenie licytacji internetowej oraz otrzymaną pomoc na wielu etapach tego przedsięwzięcia.
Dziękujemy Joanna Divina za wspaniałe prowadzenie aukcji.Profesjonalizm, ogromne serce, zaangażowanie.
Dziękujemy Całemu zespołowi Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem w Poznaniu, to prawdziwy dream team! Zespół jakich mało, utalentowany w wielu obszarach i dziedzinach.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom Stowarzyszenia Aperio. Zespół do zadań specjalnych. Ogarniacie wszystkie sprawy wspaniale!