Aktualności

26

listopad

Finał AUKCJI SZTUKI

Dziś kolejny raz okazało się jak wielu przyjaciół ma Aperio Stowarzyszenie!

Udało nam się zebrać 104 700 zł! Te wspaniałe liczby przyczynią się do lepszej przyszłości dzieci z autyzmem! Niesamowite jest móc uczestniczyć w tym dziele i obserwować zryw ludzi dobrego

Read more

23

listopad

Przedszkolaki na wystawie

Przedszkolaki wraz z terapeutami udali się do Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu na warsztaty artystyczne. Podziwiali prace stworzone przez uznanych artystów, na wystawie przed-aukcyjnej 14 Aukcja Sztuki Aperio.

Zobacz filmik z małymi artystami w roli głównej: https://www.facebook.com/przedszkole.dla.dzieci.z.autyzmem.w.poznaniu/videos

14 Aukcja Sztuki

Read more

15

listopad

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ!

Spieszymy z informacją, że montaż wystawy zakończony. W słoneczny poniedziałek całkiem przyjemnie pracowało nam się przy tworzeniu wystawy przedaukcyjnej.
W Galerii pod Arkadami Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu spotkał nas dziennikarz Jacek Butlewski z Radio Poznań, który przygotował krótki

Read more

10

listopad

14 CHARYTATYWNA AUKCJA APERIO

Czy widzieliście już plakat tegorocznej aukcji?
Przed Państwem plakat 14 CHARYTATYWNEJ AUKCJI APERIO!!
Bardzo się cieszymy, że kolejny raz plakat stworzył dla nas utalentowany, pełen pomysłów Pawel Krol Art, którego plakaty poruszają wiele serc.

Read more

14

październik

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom życzymy wiele radości, satysfakcji z codziennych efektów pracy i wielu sukcesów. Przedszkolakom również życzymy wielu sukcesów oraz radości z codziennych zajęć.

Z okazji tego święta Stowarzyszenie Aperio zorganizowało dla Przedszkolaków z Przedszkola dla Dzieci

Read more

09

lipiec

Półkolonie dla Dzieci z Przedszkola

To był czas pełen radości, zabawy i atrakcji!
Aperio Stowarzyszenie zorganizowało 2 tygodnie półkolonii dla dzieci!
Dzieci brały udział w warsztatach gliniarskich w Gliniana Kula – pracownia ceramiczna, warsztatach  Warsztaty Agaty, w warsztatach muzycznych w Polifonii. Zwiedziły Muzeum Narodowe Rolnictwa i

Read more

13

czerwiec

WSPARCIE DLA STOWARZYSZENIA

Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem miało przyjemność przywitać wspaniałych gości- Państwo Bartosz Zawieja i Ewa Zawieja, organizatorzy XVI Turnieju im. Macieja (https://www.facebook.com/events/628232905562056).

Cały dochód z tegorocznego wydarzenia – 4440zł – został przekazany na rzecz Aperio Stowarzyszenie, a tym samym Przedszkolaków.
Bardzo

Read more

02

czerwiec

Dzień Dziecka w Przedszkolu dla Dzieci z Autyzmem

Z okazji Dnia Dziecka, przedszkolaki wzięły udział w podwodnych zajęciach, które poprowadziły znane i uwielbiane przez dzieci – Agata i Martyna z Warsztaty Agaty! Było kolorowo i bajecznie!

Dziękujemy Warsztaty Agaty za moc zabawy!
Dziękujemy także Aperio Stowarzyszenie za zasponsorowanie zajęć i

Read more

18

maj

ZEBRANIE WALNE

Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia Aperio na zebranie walne, które odbędzie się

14 czerwca 2023r. o godzinie 18:30 w Przedszkolu na ul. Płowieckiej 5.

Read more

15

maj

DZIĘKUJEMY!!!

Tak świetne wydarzenie jak 6 Bieg Poznaniaka dla Przedszkolaka nie udałoby się, gdyby nie sztab wspaniałych osób, które włożyły ogrom pracy i serca w jego organizację!

Składamy gorące podziękowania:
– naszym partnerom: Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie oraz

Read more